bebek_odasi
Bebek ve çocuk odası dekorasyonu klasiği olarak erkeğe mavi kıza pembe düzeninden sıkıldıysanız, işe bebeğinizin odasının duvarlarını oyuncaklı hale getirmekle başlayabilirsiniz.
Hem bebeğinizin görme duyusunu uyarmak hem onun minicik ruhuna neşe katmak için içinden çıkmak istemeyeceği rengarenk bir oda hazırlamak oldukça kolay aslında.bebek_odasi_duvar_stickeri

Duvar stickerı modasının belki de en eğlenceli hale getireceği yer bebeğinizin odası mesela.

İster hazır duvar stickerları satın alın, ister el becerime güveniyorum deyip fırçayı şablonu kapın, ama bebeğinizin odasının duvarlarını boş bırakmayın.
Ağaçlar, kuşlar, masal kahramanları ya da rengarenk geometrik desenlerden oluşan bir renk cümbüşü.
Daha önce yazdığımız kara tahta fikri de olur, ama bebek biraz büyüsün ondan sonra. Hem duvarları özgürce karalayarak büyüyen bir çocuk ileride kesin yaratıcı bir yetişkin olur.

Ya da daha önce yazdığımız şu masallı duvar kağıtları da şahane bir fikir.
Bebek ve çocuk odası dekorasyonu için neler yapabileceğinizi görmek için basit bir internet görsel araması bile çok işinize yarayabilir.Rengarenk kumaşlardan oluşan duvar süsleri, ahşap bloklarla yapacağınız duvar panoları, ve daha neler neler.

Capcanlı bir bebek odası dekorasyonu için doğru yol çokça para dökeceğiniz ve bebeğiniz büyüdüğünde hiçbir işe yaramayacak mobilyalardan değil, tüm yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz duvarlardan geçiyor, unutmayın.

timthumb

cocuk_odasi_icin_duvar_kagidi cocuk_odasi_dekorasyonu_1

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment