Duvar Kâğıdı Uygulaması

Bir bakıma modern yaşamın mekânlara yansıması olarak nitelendirilen duvar kâğıdı uygulaması keşfedildiği günden bu yana yoğun bir ilgi ile kullanılmaya devam ediyor. Üstelik bugün için çok yakından bakıldığında bile neredeyse gerçeği ile ayırt edilemeyecek üç boyutlu duvar kâğıdı modelleri hayli moda diyebiliriz. Eğer Sizlerde bu modern uygulamaya karar verdiyseniz şu an çok doğru bir sayfada bulunuyorsunuz. Çünkü web sayfamız tamamen duvar kâğıdı uygulamasına yönelik olarak hizmetler üretmektedir. Her bütçeye uygun fiyatları ve profesyonel işçiliği ile firmamız sizlere optimum çözümler sunmak için çalışıyor.

Yüzlerce Duvar Kâğıdı Modelleri Arasından Tercih Yapabilirsiniz

Özellikle duvar zemini oldukça bozuk olan ve tadilata uygun olmayan mekânlarda son derece pratik çözümler sunan duvar kağıdı modelleri arasından seçim yapmakta biraz zorlanacaksınız. Renk ve desen kartelâsı neredeyse sınırsız olan bu modeller kullanacağınız mekâna çok büyük estetik katacaktır. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesiyle gerçekleştirdiği başarılı projeleri ile saygıdeğer müşterilerimizin takdirini kazanan firmamızı günün her saatinde aramaktan lütfen çekinmeyiniz. Gerek duvar kâğıdı satışı, gerekse uygulayıcı firma olarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinizden lütfen emin olunuz.

Duvar Kâğıtları Artık Silinebilir Özellikle Üretiliyor

Boya ve badanaya göre çok daha kullanışlı bir seçenek olan duvar kağıtları bilindiği gibi artık silinebilir özelliklerde üretiliyor. Dolayısıyla temizliği son derece kolay bir şekilde yapılabilen bu uygulamanın giderek daha fazla yaygınlaştığını görüyoruz. Dilerseniz web sayfamızda modellerimizi inceleyebilir ve zevkinize hitap eden bir modeli sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz bu noktada sürecin nasıl işleyeceği hakkında sizleri bilgilendirelim. Katalogumuzda yer alan istediğiniz kalitede duvar kağıdını seçiyorsunuz ve eğer uygulamayı bizim yapmamızı isterseniz kullanılacak mekandan ölçüler alarak işe başlıyoruz. Dolayısıyla sizlerin Çok fazla veya çok az miktarda kâğıt alımı yapmanızın önüne geçilmiş oluyor.

Duvar Kâğıdı Uygulamasında Hataya Asla Yer Yoktur

Bunun yanı sıra profesyonel ve uzmanlık gerektiren bu uygulamayı lütfen, kendi başınıza yapmaya çalışmayınız. Çünkü kâğıt yapıştırma işlemi ustalığa ihtiyaç duyar ve gerek kâğıtların belirli bir periyotta dizilişi, gerekse zemin ile kağıt arasında bulunan havanın alınmasına kadar baştan sona hassas bir çalışmadır. Uzman ellerde yapılması gereken bu uygulamanın başarısız olması durumunda bir kez yapıştırıcı sürülen kâğıtların tekrar kullanılması mümkün olmaz ve bu durum maddi açıdan zarara uğramanıza neden olur.

Kullanılacak Yapıştırıcının Bile Büyük Önemi Var

Tabi uygulama esnasında kullanılacak yapıştırıcının kalitesi ve miktarının iyi ayarlanması bir başka önemli ayrıntıyı oluşturuyor. Dolayısıyla duvar kağıdı uygulaması sadece kağıdın duvara yapıştırılması olayından ibaret değildir. Lütfen tüm bu zorlu süreç ve detaylarla bırakın bizler ilgilenelim. Sizlere ise uygulamanın keyfini sürmek kalsın. Çünkü son derece cazip fiyatlar ile çalışan firmamız aynı zamanda tüm hizmetlerinde çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyor. Profesyonel bir uygulama firması olarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmanız dileğiyle, esen kalınız.

Duvar Kağıdı Kaplama

İç ve dış mekan boyama işlemlerinde farklı bir seçenek olan duvar kağıtları genel olarak bakıldığında daha pratik ve farklı seçeneklere sahip olan bir uygulamadır. Buna göre birçok farklı renk ve desen seçenekleri ile farklı modeller üretebilme imkanınız ve bunları duvarlarınıza uygulayabilme imkanınız bulunmaktadır. Tabi bu işlemlerin de kendi içinde zor ve dikkat edilmesi gereken noktalara sahip olduğunu da söylemek gerekir. Duvar kağıdı kaplama işlemi dikkatli bir şekilde yapılmazsa evinizi güzelleştirmek yerine daha da çirkinleşmesine yol açabilir. Eğer duvar kağıdı kaplama işlemi için ehil bir firma veya ustadan hizmet almayacaksanız, aşağıda bahsedeceğimiz konuları dikkatli bir şekilde uygulamanız faydalı olacaktır.

Duvar Kağıdı Kaplama Tüyoları

  • Duvar kağıdı yapıştırmadan önce ilk olarak tutkal hazırlığı başlar ve bir kovaya on litre su için bir kilo toz tutkal konulur. Karıştırılıp hazırlanan tutkal 15-20 dakika beklemeye alınır. Tutkal hazırlandıktan sonra kağıdın cinsine göre duvara mı yoksa kağıda mı tutkal uygulanacağı kararlaştırılır.

  • Bunun sonrasında öncelikle duvara tutkal çekilir. Rulo yardımıyla büyün bölgeye yayılır. Köşe ve dipler için fırça yardımı kullanılır. Desenli taraf öne gelecek şekilde yukardan yapıştırarak aşağıya doğru salmanız yeterli olacaktır. Tavanda veya yerde oluşacak fazlalık bir falçete yardımı ile alınır. Kalan hava boşluklarını da plastik bir mala yardımıyla alabilirsiniz.

  • Desenli duvar kağıdı kaplama işlemi düz duvar kağıdı kaplama işlemine göre daha zordur. Genel olarak desen tekrarında ters düz ya da atlatmalı şekillerde uygulamalar gerçekleşir. Duvar kağıdı kaplama esnasında ek yerine denk gelen diğer kağıda değmemesine özen göstermelisiniz. Uygulama bittikten sonra ıslak bir süngerle üstünden geçirilerek duvar kağıdı hazır hale getirilir.

  • Duvar kağıdı kaplama yapılacak zemin özelliklerine bakarsanız su bazlı ve plastik zeminlerde uygulama kolaylıkla yapılabilir. Eğer zeminde hasarlar varsa düzeltme işlemi yapıldıktan sonra uygulamaya hazır hale getirilir. Kağıtların kod numaralarına ve desen tekrarlarına dikkat edilerek başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan uygulamaya hazır hale getirilmiş olacaktır.

Duvar Kağıtları, ev ve iş yerlerinde bambaşka mekanlar yaratma imkanı sunuyor.
Pek çok çeşitli duvar kağıdından bir tanesi mutlaka size uygun.

Eğlenceli, çarpıcı, renkli, romantik, nostaljik, egzotik duvarlar oluşturmak artık kolay.

Duvar Kağıdı Uygulama

İç ve dış mekan boyama işlemlerinde farklı bir seçenek olan duvar kağıtları genel olarak bakıldığında daha pratik ve farklı seçeneklere sahip olan bir uygulamadır. Buna göre birçok farklı renk ve desen seçenekleri ile farklı modeller üretebilme imkanınız ve bunları duvarlarınıza uygulayabilme imkanınız bulunmaktadır. Tabi bu işlemlerin de kendi içinde zor ve dikkat edilmesi gereken noktalara sahip olduğunu da söylemek gerekir. Duvar kağıdı uygulamayı yaparken belirli şeylere dikkat etmek gerekir.

Detay

Bilinmesi Gerekenler

Duvar kağıtları günümüzde cafe, restoran, ofis, iş yerleri, evler, oteller gibi pek çok yerde yaygın kullanım alanına sahiptir. Duvar kağıtları, kullanım süresi bakımından boyaya göre daha ekonomiktir. Boyayı daha sık yaptırmak gerekirken, duvar kağıdı uygulandığı mekanlarda en az 10-15 yıl rahatlıkla kullanılabilir. Firmaların garanti süreleri 5-10 yıl arasında değişmektedir. Duvar kağıtlarında bozulan yerlerinde çok rahatlıkla tadilat yapılabilmektedir.Duvar kağıtlarının uygulaması çok kolay ve pratiktir.

Detay

Neden Duvar Kağıdı

Yaşadığımız mekanlarda en büyük yüz ölçümüne sahip alanlar olan duvarlar iç mekan dekorasyonundaki önemli detayların başında gelmekte ve dekorasyonun en önemli unsurunu oluşturmakta. Gözümüze hoş gelen, ruhumuzu okşayan şeylerden hoşnutluk duyarız, ruhsal olarak dinleniriz. Yaşadığımız mekanların daha iyi ve hoş görünmesini sağlayan duvar kağıtları konfor, sanat ve güzelliği birleştirerek iç dekorasyonda önemini geçmişten bugüne arttırarak sürdürüyor.

Detay