Misyonumuz

Amacımız duvar kağıdı ustası adıyla çıktığımız bu yolda kaliteli, temiz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır. Bize işini veren her müşterimizle sorunsuz çalışmak, tanıştığımız her müşterimizin çevresini de kazanmak ve müşteri potansiyelimizi artırmak amaçlarımızdan biridir. Bizim en büyük referansımız bir önceki yaptığımız işimizdir. Müşterimizin bizi dostlarına arkadaşlarına ve sevdiklerine tavsiye etmesini sağlamaktır. Biz biliyoruz ki herkes sevdiklerine güvendiği kişileri tavsiye eder. Art tasarım olarak tek hedefimiz iş bitiminde bir sonraki işte görüşmek umudu ile ayrılmaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önem verdiğimiz unsurdur.

Hedeflerimiz

  • Kaliteli, temiz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak.


  • Müşterimizin bizi dostlarına, arkadaşlarına ve sevdiklerine tavsiye etmesini sağlamak.


  • Müşteri memnuniyetini her zaman birinci amaç olarak benimsemek.


  • Sağlam ve uzun ömürlü işler yapmak.


  • Müşteriyi yapılan iş hakkında bilgilendirmek.


  • Uygulama sonrasında da müşterinin taleplerine ve isteklerine anında karşılık vermek.


  • Mekanlarınızı daha renkli ve yaşanılabilir hale getirmek.


  • Kısacası evlerinize hayat vermek ve sizler için yaşanabilir, huzur bulacağınız mekanlar tasarlamak.

Bazı işlerimiz

Neler yapıyoruz

Son yıllarda duvar ile ilgili üretim teknolojilerinin gelişmesi, farklı stillerde, göze, estetiğe hitap eden yüksek kalitede ve uzun ömürlü silinebilir, yıkanabilir, boyanabilir, kolay sökülebilir duvar kağıdı modellerinin doğmasına neden olmuş ve duvar kağıtları yeni yüzüyle yeniden ev ve iş yerlerimizdeki yerini almaya başlamıştır.

Bu doğrultuda müşteri isteklerine anında ve güncel modeller ile hızlı, kaliteli ve uzun ömürlü uygulamalar yaparak hizmet vermekteyiz.

Neler Yaptık

Bilinmesi Gerekenler

Önemli düzeyde bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren duvar kağıdı uygulaması kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmamalıdır. Öncelikle kullanılan malzemenin kaliteli olup olmadığı net olarak bilinmeden, bireysel olarak duvar kağıdı satın almak ve sıradan bir yapıştırıcı ile uygulamayı yapmaya çalışmak harcanan maliyetin boşa gitmesi anlamını taşıyor. Çünkü uzun yıllar dayanabilecek kalitede malzemenin, yanı sıra yapıştırıcının belirli bir sistematik içerisinde duvar kağıdına yayılması ve duvara yapıştırılması esnasında hiçbir şekilde hava boşluğu bırakılmaması gerekecektir.

Detay

Neden Duvar Kağıdı

Aslında neden duvar kağıdı tercih etmeliyim? Sorusunun yanıtına, iki fonksiyonu bir arada yürüten bu uygulamanın sonuçlarında bakarak karar verebiliriz. Örneğin silinebilir boyalarda düz bir renk hakimken, yine silinebilir duvar kağıtlarında desen ve motifler bu işlemden zarar görmeden kullanılmaya devam ederler. Üstelik boya&badana işlemi uygulanmış duvarlarda leke veya is gibi olumsuzluklar tüm mekânın yeniden boyanmasına neden olurken, duvar kağıtları sadece zarar görmüş bölgenin lokal olarak değiştirilebilmesine olanak sağlar.

Detay

Çalıştığımız bazı markalar

Siz müşterilerimizin referansı ve yaptığımız işin kalitesi ile önde gelen markalar ile çalışma fırsatı bulduk.

Star Tv
Atv
Kanal D
Sheraton İstanbul
Otel Sapphire
The Marmara Otel
Mavi Haliç Restourant
TV 58
Universal Bank
Topkapı Otel
Starbucks
Özsüt
Medipol Mega
Caffe Nero
ÖZEL İKİTELLİ OSB TEKNİK KOLEJİ